Туристичний форум

26.05.2023 року викладачі кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Валентина ПІДГІРНА, Олександра ЧУБРЕЙ,  Анна ЄРЕМІЯ  стали учасниками Першого туристичного форуму“Chernivtsi Tourism Forum 2023” який відбувся на базі  комплексу  «Бартка».

Метою проведення форуму стала можливість обміну кращими практиками, ініціативами та ідеями щодо розвитку туристичної галузі у воєнний та післявоєнний періоди. Захід відбувався через проведення двох дискусійних панелей. Перша дискусійна панель на тему: «Туризм в умовах війни та «драйвери» перезапуску індустрії гостинності після Перемоги» був сфокусований на визначенні впливу війни на індустрію туризму та заходах, які можна вжити для відновлення сфери гостинності.

Друга дискусійна панель на тему: «Мандрівка зі смаком: розвиток гастротуризму як інструменту просування туристичної дестинації» дала можливість обговорити тенденції зростання гастрономічного туризму та його потенціал для підвищення привабливості регіону.

Представники галузі дискутували, як привабити туристів у відносно безпечні міста, коли країна перебуває у стані війни.

До участі у форумі запросили представників туристичної галузі, рестораторів, готельєрів, гідів, науковців, інфлюенсерів, експертів та громадських діячів, які зацікавленні в розвитку сфери гостинності.

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3714651-u-cernivcah-na-forumi-diskutuvali-ak-privabiti-turistiv-v-umovah-vijni.html

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.