Тренінг з нейрографіки

Нейрографіка – це  психологічний метод XXI століття, який по праву претендує на те, щоб називатися найпотужнішою в світі психотехнологією вирішення завдань.

11 жовтня 2023 року кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Лілія БОЯРИН провела тренінг з нейрографіки для здобувачів освіти ОП «Менеджмент туристичної індустрії», «Середня освіта(гегорафія)» першого бакалаврського рівнів вищої освіти. Участь у тренінгу разом зі здобувачами брали й викладачі кафедри економічної географії та екологічного менеджменту.

 Метод нейрографіки, при правильному використанні, дозволяє змінювати процес осмислення проблем, розгляд їх під іншими кутами і пошук вирішення цих проблем. При цьому ніяких навичок малювання цей метод не потребує. Суть в невимушеній, спонтанній нейрографічній лінії, що пов’язана з нейронними зв’язками мозку.

За допомогою цього методу арт-терапії, здобувачі освіти не на словах, а на практиці побачили свої емоції та знайшли внутрішні ресурси для розвитку навичок Soft-Skills.

Організатором дійства виступила к.е.н., доцент кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Валентина ПІДГІРНА. Тренінг пройшов у дружній, веселій атмосфері. Вдячні Лілії Володимирівні за продуктивну роботу!

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.