Студентська мобільність

За результатами відбору у 2023 році на підставі укладеного договору про співробітництво з питань стажування та практики студентів між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та ТОВ "Travel Stady Work" з метою повноцінного стажування в туристичній галузі здобувачі вищої освіти ОПП "Менеджмент туристичної індустрії" проходили виробничу практику у Греції (Хникіна М.) та Туреччині (Панцир Є.)

 

 

***

На підставі договору про співробітництво між ТОВ «Calypso Tour UA» та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, здобувачі освіти Хникіна М., Куделько С., Сопрук І., Гладиш А., спеціальності «Менеджмент», ОП «Менеджмент туристичної індустрії» проходили виробничу практику з 16-31.08.2021 року у Туреччині.

Cтуденти отримали досвід і навички у налагодженні комунікації, нові контакти і міжнародні сертифікати.

***

Здобувачка освіти 2 курсу спеціальності "Менеджмент" ОПП "Менеджмент туристичної індустрії" Гладиш Анастасія Віталіївна взяла участь у семестровому навчанні у рамках діючої двосторонньої угоди між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та Поморською Академією в м. Слупськ (Польша) у період з 1 жовтня 2019 року по 31 січня 2020 року. Наказ №1566-ст від 30.09.2019 року.

Наказ

***

Студентка 2 курсу ОП "Географія", спеціальності 014.07 "Середня освіта (Географія)" Григораш Мирослава, взяла участь в програмі обміну студентів між ЗВО "Плацкарт" з 30.09.2019 до 4.10.2019 р.

Довідка про участь