Відбувся виховний захід “Екологічний брейн-ринг”

9 листопада 2023 року, о 15.00 в студентському просторі «Екватор» географічного факультету, викладачами кафедри економічної географії та екологічного менеджменту, к.геогр.н. Тетяною ЄМЧУК та к.геогр.н. Ганною Єремією був організований екологічний брейн-ринг серед здобувачів географічного факультету. Серед завдань заходу – виховати молоде покоління в умовах гармонійного співіснування з природою, дбайливе ставлення до навколишнього середовища та у готовності оберігати природні цінності

У грі змагалися 6 команд: «Зелена хвиля» (ОПП «Середня освіта (Географія)»), «Лицарі екології» (ОПП «Регіональний розвиток і просторове планування»), «Берегуйфалу» ОПП «Геодезія та землеустрій», «Зелене місто» (ОПП «Готельно-ресторанний сервіс і туроперейтинг»), «Екотуристи» (ОПП «Міжнародний туризм») та «Eco Team» (ОПП «Менеджмент туристичної індустрії»).

Результатом участі в екологічному брейн-рингу стала перемога команди «Берегуйфалу» ОПП «Геодезія та землеустрій». Переможці нагороджені грамотами та квитками на перегляд кінострічки «Довбуш».

This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.